Tel: 0850 302 1992
Email: info@filotim.com.tr

Arkadaşını Getir, Hediyeyi Kap

AnasayfaArkadaşını Getir, Hediyeyi Kap

Filotim Yönetim A.Ş. müşterileri, arkadaşlarını Filotim’e yönlendiriyor.
150 TL değerinde yakıt kart kazanıyor.

Filotim ’den Shell TTS ile indirimli akaryakıt alıyorsunuz ve bir arkadaşınızı da Filotim’de Shell TTS ayrıcalıkları ile tanıştırmak istiyorsanız, size güzel bir haberimiz var.

Daha önce hiç Shell Taşıt Tanıma Sistemi (TTS) ile tanışmamış olan bir arkadaşınızı Filotim Yönetim AŞ yönlendirin. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim. Yönlendirmenizi takip eden 1 ay içinde yakıt alımına başladığı an 150 TL değerinde yakıt kart kazanın.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim ?

Kampanyaya katılımınız öncesinde aşağıda yer alan Kampanya Katılım Koşullarını incelemenizi rica ederiz. Ardından arkadaşınızı bu sayfaya yönlendirmeniz ve arkadaşınızın bu sayfanın sonunda yer alan Başvuru Formunu doldurması yeterlidir. Bundan sonraki tüm süreci biz sizin yerinize takip edecek ve kampanyadan yakıt kart kazanmanız halinde sizinle irtibata geçeceğiz.

Kampanyaya Katılım Koşulları
 • Kampanyadan yalnızca Filotim Yönetim AŞ müşterileri yararlanabilir.
 • 150,00 TL değerinde yakıt kart, Filotim Yönetim AŞ müşterisi olup yeni müşteri yönlendiren kişilere verilecek olup yönlendirilen yeni müşterilere yakıt kart verilmesi söz konusu değildir.
 • Filotim Yönetim A.Ş. ’den veya farklı bir bayiden veya bizzat Shell’den halihazırda Shell TTS kullanan şahıs ve şirketler, kampanya kapsamında yönlendirme olarak kabul edilmeyecektir. Yönlendirilecek şirketlerin geçerli vergi levhası olmalı ve Shell veya herhangi bir bayisinden veya bizzat Filotim Yönetim A.Ş. ’den hizmet almıyor olmaları şartı aranacaktır.
 • Kampanya 01 Ocak – 30 Nisan 2022 tarihleri arasında yapılacak müşteri yönlendirme işlemlerinde geçerlidir.
 • Başvuruların yönlendirilen şahıs ve/veya şirket tarafından yapılması gerekmektedir. Yönlendirilen şahıs ve/veya şirket yetkilisi, Filotim Yönetim AŞ web sitesindeki “Arkadaşını Getir” kampanya sayfasındaki form üzerinden başvuruda bulunacak ve bu başvuru formunda yönlendirmeyi yapan Filotim Yönetim AŞ müşterisinin adını, soyadını, firma ismini ve Filotim müşteri numarasını belirtmesi beklenecektir. Bu form üzerinden gönderilmeyen işlemler veya formda yönlendirmeyi yapan şahıs ve/veya şirket bilgileri doğru iletilmemiş olan, eksik bildirilmiş olan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Filotim web sitesindeki “Arkadaşını Getir” kampanya sayfasındaki formu dolduran kişilerce referans olarak gösterilen Filotim müşterileri tarafından yönlendirmeye ilişkin bilgi teyit edilmediği takdirde 150,00 TL yakıt kart hediye edilmeyecektir.
 • Filotim web sitesindeki “Arkadaşını Getir” kampanya sayfasındaki formun gönderildiği tarihten önceki iki aylık süre içinde Filotim’den Shell TTS fiyat ve/veya teklifi almış olan kişiler, işbu kampanya dahilinde yönlendirilmiş yeni müşteri olarak kabul edilmeyecektir. Bu halde Filotim müşterisinin, yakıt kart talep etme hakkı doğmayacaktır.
 • Yönlendirilen şahıs ve şirketlerin, yönlendirme tarihinden (Filotim web sitesindeki “Arkadaşını Getir” kampanya sayfasındaki formu doldurdukları tarihten) itibaren 1 ay içinde Shell TTS ile yakıt alımı sonrası yönlendiren Filotim müşterisine 150 TL değerinde yakıt kart hediye edilecektir. Bir aylık sürenin sona ermesi akabinde yapılacak olan Shell TTS yakıt alımı için Filotim, yakıt kart vermeyecektir.
 • Yakıt kartı kullanma hakkının kazanılabilmesi için, yönlendirme kapsamında Shell TTS yakıt alımı sözleşme işlemlerinin, yönlendirme tarihinden itibaren 1 ay içinde tamamlanmış ve aracın ilk yakıt alım faturasının aynı süre içerisinde kesilmiş olması gerekmektedir. Bu işlemlerin herhangi bir nedenle belirlenen sürede tamamlanamaması halinde Filotim’in, yakıt kartı verme sorumluluğu sona erecektir.
 • Filotim Yönetim AŞ web sitesindeki “Arkadaşını Getir” kampanya sayfasındaki formun doldurulmuş olması Filotim müşterisine, yakıt kartı talep etme hakkı kazandırmaz. Belirtilen sürede sözleşme kurulamaması halinde yakıt kartın verilmesi söz konusu olmayacaktır. Filotim, kendi süreçleri içinde yönlendirilen kişilerle ticari ilişki/ sözleşme kurup kurmamakta serbesttir. Tek başına Filotim web sitesindeki “Arkadaşını Getir” kampanya sayfasındaki formun doldurulmuş olması Filotim Yönetim AŞ’yi herhangi bir taahhüt ya da sorumluluk altına sokmaz.
 • Yakıt kart hediyesi Filotim müşterisi şahıs veya şirket yetkililerinin yazılı olarak beyan edecekleri Filotim Yönetim A.Ş.’de Shell TTS ile yakıt alımına kayıtlı oldukları araç plakalarına tanımlanarak gönderilecektir. Söz konusu hediye yakıt kartlar başka araç plakalarında kullanılamayacaktır.
 • Türkiye’de tüm illere , kart teslimatı kargo ile yapılacaktır.
 • Kargo ile yapılan kart teslimatlarında, kartın teslim alındığının Filotim Yönetim AŞ’ye bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde yakıt kartı aktif hale getirmeyecektir.
 • Geçmiş dönemlerde Filotim Yönetim A.Ş.’den yakıt kart almış olan Filotim müşterilerinin elinde bulunan kartlara limit tanımlanacak olup elinde kart bulunan bu müşterilere yeni Yakıt Kart gönderilmeyecektir. Daha önce Filotim ’den alınmış olan kartın kaybolmuş olması ya da kullanılmaz hale gelmiş olması durumunda yeni kart yukarıda açıklandığı şekilde teslim edilecektir.
 • Yakıt Kart içerisine tanımlanacak olan limit, kartın aktif hale getirildiği tarihten itibaren bir yıl içerisinde kullanılmadığı takdirde iptal edilir. Bu süre içerisinde limit kullanılmadığı takdirde Filotim ’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya dahilinde teslim edilecek olan kartlar sadece Yakıt Kart sisteminin geçerli olduğu Shell markası altında işletilmekte olan Shell istasyonlarında geçerlidir ve kartlar sadece akaryakıt alımında kullanılabilir.
 • Shell TTS ile akaryakıt alımına başlanabilmesi için Akıllı Anahtarlık veya Akıllı Halka ürünlerinden biri seçilmelidir. Akıllı anahtarlık kargo ile müşteri adresine gönderimi sonrası yakıt alımına açılmakta, akıllı halka ise müşteri montaj merkezine giderek halkanın araç üzerine monte edilmesi sonrası yakıt alımına açılmaktadır.
 • İşbu kampanya ve kampanya kapsamında verilecek teklifte yer alan fiyat teklifinin kabulü Shell TTKS ile iskontolu yakıt alımı için tek başına yeterli değildir. Yönlendirilen müşteri ile belirlenen koşullar dahilinde Shell TTS Sözleşmesi akdedilmediği sürece Filotim Yönetim AŞ’nin hiçbir yükümlülüğü doğmayacaktır. Shell TTS ile iskontolu yakıt alımı, tarafların hakları ve yükümlülükleri, taraflar arasında imzalanacak sözleşme ile belirlenecektir.
 • İşbu kampanya ve kampanya kapsamında verilecek teklifler Filotim Yönetim AŞ’nin tüm müşteri yönlendirmelerine Shell Taşıt Tanıma Sistemi taahhüdünde bulunduğu anlamına gelmez. Kampanya, herhangi bir taahhüt niteliği taşımamaktadır.
 • İşbu teklif, Filotim Yönetim AŞ’nin, hizmet imkanları ile sınırlıdır.
 • Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Kampanyadan Filotim ve Shell Türkiye ve Filotim ve Shell çalışanları ile birinci dereceden akrabaları yararlanamaz.
 • Filotim Yönetim A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kullanılan görseller temsilidir.
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?