Bilgi Almak için Bize Ulaşın

DESTEK HATTI

0850 302 1992

Biz Kimiz

Şirketimiz 2007 yılında, üyelerinin güçlerini birleştirerek satın alma konusunda maliyet avantajı yaratmak amacıyla, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında rekabet gücü sağlayan OSAP’ın kurulması ile akaryakıt sektörüne ilk adımı atmıştır.

Filotim Yönetim A.Ş. 2018 yılında büyüme yolunda giderken, Taşıt Tanıma Sistemi konusunda sektör lideri, Perakendecilik konusunda ise ülkemizde cumhuriyet ile yaşıt, global düzeyde ise çok eski ve yüksek bir tecrübeye sahip Shell markasının Türkiye genelinde hizmet veren “Premium Reseller” ünvanlına sahip olmuştur. Satış sonrası hizmetleri sunan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluş olarak, uzun yılların getirdiği sektör tecrübesi, deneyimli uzman kadrosuyla müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedir.

Filotim ailesine katılan her yeni üye ile genişleyen portföyümüzün sahip olduğu düşük maliyet ve yüksek satın alma gücünü, dijital dönüşümü ilke edinmiş sürdürülebilir büyüme stratejilerimiz sayesinde geliştirmeye devam ediyor ve iş ortaklarımıza kattığımız değeri daima ön planda tutuyoruz.

Filotim hizmet paketlerini karşılaştırmak için tıklayın