Tel: 0850 302 1992
Email: info@filotim.com.tr

Shell FullSave

AnasayfaShell FullSave

Shell FullSave

Kısa veya uzun tüm yolculuklarınızın daha verimli olabilmesi için Shell FuelSave Diesel ve Shell Fuelsave Kurşunsuz 95 sizler için geliştirildi. Hem aracınız hem de bütçeniz için doğru seçimi yapın ve Shell FuelSave Kullanın!

Shell FuelSave, Verimlilik için DYNAFLEX teknolojisi ile geliştirilmiştir. Eski veya yeni tüm Dizel araçlar için Shell FuelSave Diesel, tüm benzinli araçlar için Shell FuelSave Kurşunsuz kullanabilirsiniz.

Shell FuelSave Diesel

Temizleyici moleküller içeren Shell FuelSave Diesel, aracınızın temiz ve verimli bir motor performansı sunmasına yardımcı olur. Hem eski hem de yeni dizel motorlardaki kirlere karşı geliştirilen yeni temizleme molekülleri sayesinde daha iyi bir koruma sağlamaya yardımcı olur.

Shell FuelSave Kurşunsuz

Önceki formüle kıyasla %20 daha fazla sürtünme azaltıcı molekül içeren Shell FuelSave Kurşunsuz, motorunuzun kritik parçalarında anında koruyucu bir katman oluşturarak sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasına yardımcı olur.

Farklılaştırılmış olsun ya da olmasın ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği standartlarına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır. Bu kapsamda yakıt türüne göre hepsi araçlarda güvenle kullanılabilirler. Farklılaştırılmış ürünler ile diğerleri arasında kalite vb. düzenlenmiş özellikler bakımından otomobil, otobüs, kamyon, tır, traktör vb. araç türüne göre sınırlayıcı ayrımlar bulunmamaktadır.

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?