Tel: 0850 302 1992
Email: info@filotim.com.tr

Shell Yakıtları

AnasayfaShell Yakıtları

Shell Yakıtları

Shell Yakıtları 250’den fazla araç ve 3 milyon kilometreden fazla mesafede yapılan kapsamlı testlerin sonucunda, DYNAFLEX teknolojisi ile geliştirilmiştir.

Neden Shell yakıtlarını kullanmalıyız?

Hızla gelişen teknoloji ile beraber yeni araçların motorları da yenilenmektedir. Yeni araçların motorlarına daha verimli yakıtlar sunmak için yakıtlarımız Dynaflex teknolojisiyle geliştirilmiştir. Daha zorlu koşullara (örn. daha yüksek sıcaklık ve basınç) maruz kalan araçlarda, motorun emme subabı veya yakıt enjektörü gibi önemli yakıt bileşenlerinde kir oluşabiliyor. DYNAFLEX teknolojisi motorun daha verimli çalışması için güçlü temizleme moleküllerini kullanıyor. Bu moleküller, emme supapları ve/veya yakıt enjektörleri gibi önemli yakıt sistem bileşenlerinin temiz kalmasına ve performans önleyici kirlere karşı korunmasına yardımcı oluyor.2 Böylece daha iyi performans ve verimlilik almanıza yardımcı oluyor. Shell Yakıtları 250’den fazla araç ve 3 milyon kilometreden fazla mesafede yapılan kapsamlı testlerin sonucunda, DYNAFLEX teknolojisi ile geliştirilmiştir.3 Dynaflex teknolojisi Shell V-Power ve Shell FuelSave yakıtlarımızda bulunmaktadır.

Farklılaştırılmış olsun ya da olmasın ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği standartlarına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır. Bu kapsamda yakıt türüne göre hepsi araçlarda güvenle kullanılabilirler. Farklılaştırılmış ürünler ile diğerleri arasında kalite vb. düzenlenmiş özellikler bakımından otomobil, otobüs, kamyon, tır, traktör vb. araç türüne göre sınırlayıcı

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?