Avantajlı tedarikçi anlaşmaları ile şirketinizin sabit giderlerinden tasarruf sağlayın.

Anlaşmalar

Shell Akaryakıt Anlaşması

Shell Akaryakıt Anlaşması

Shell Taşıt Tanıma Sistemi (TTS), şirket araçlarınıza ekipmanlar monte edilerek araçlarınızın Türkiye'nin her köşesindeki Shell istasyonlarından otomatik yakıt almasını sağlar. Filotim üyelerine özel avantajlarla sunulan SHELL TTS ile akaryakıt giderleriniz kontrol altında olur.

iWallet Personel Ödüllendirme

iWallet Personel Ödüllendirme

iWallet kart ile personellerinizi ödüllendirin! Marketten, giyime, teknolojiden kırtasiyeye, kitaptan yapı markete kadar milyonlarca ürünü 22.000 fiziksel mağazada ve e-ticaret sitelerinde özgürce harcama olacağı sağlayın.

Mng Kargo Anlaşması

Mng Kargo Anlaşması

Filotim, üyelerinin kargo tedarikini karşılamak için teknolojiyi yakından takip eden, kendisine ait uçak filosuna sahip, sektörün öncüsü kargo şirketi MNG Kargo ile anlaşmıştır. Türkiye'de ilk ve tek olarak 7 Teknolojik Aktarma Merkezi kuran MNG Kargo, otomasyon sistemiyle donatılan bu büyük yatırımla kargo işlemlerini el değmeden otomatik olarak yapmaktadır.

Ofises Kırtasiye ve Ofis Malzemeleri

Ofises Kırtasiye ve Ofis Malzemeleri

Ofises, iş yerinizin tüm sarf malzemesi ihtiyaçlarını temin edebileceğiniz online bir platformdur. Bu platform sayesinde ofis malzemeleri tedariği için sık sık zaman ve personel ayırmak zorunda kalmaz, merkezi bir yapı üzerinden alışveriş yaparak maliyetlerinizi kontrol etmiş olursunuz.

İpragaz Elektrik Anlaşması

İpragaz Elektrik Anlaşması

İpragaz Elektrik’in özel indirimi ile yılda bir faturadan fazlası Filotim'den! Aylık elektrik faturası ortalama 82 TL ve üzeri olan Filotim üyeleri, işletmelerinin önemli maliyet kalemlerinden birisi olan elektrik faturasında fiyat avantajı sağlar.

Damla Su Anlaşması

Damla Su Anlaşması

Filotim üyeleri için yapılan Damla Su anlaşması ile şirketinizin içme suyu ihtiyacını çok özel koşullarla giderebilirsiniz.