Mng Kargo Anlaşması

Filotim, üyelerinin kargo tedarikini karşılamak için teknolojiyi yakından takip eden, kendisine ait uçak filosuna sahip, sektörün öncüsü kargo şirketi MNG Kargo ile anlaşmıştır. Türkiye'de ilk ve tek olarak 7 Teknolojik Aktarma Merkezi kuran MNG Kargo, otomasyon sistemiyle donatılan bu büyük yatırımla kargo işlemlerini el değmeden otomatik olarak yapmaktadır.

anlasmalar_detay_shellcircle.png

Mng Kargo Anlaşması

%80'e Varan İndirimli ve Sabit Fiyatlar

 

Ortak satın almanın gücüyle üyelerimize çok uygun ve sabit fiyatlardan kargo gönderimi imkanı sunuyoruz.

Tüm Türkiye'ye Aynı Fiyat

 

Filotim, mesafe farketmeksizin tüm Türkiye içi gönderilerinizde aynı fiyattan yararlanma imkanı sunar.

MNG Kargo'nun Üstün Hizmeti

 

Kargo anlaşması ile Filotim üyeleri en avantajlı fiyatlardan yararlanmakla kalmıyor, MNG Kargo'nun üstün hizmetlerinden de faydalanıyor.

Teknolojik Aktarma Merkezleri

 

En ileri teknolojinin kullanıldığı aktarma merkezleri, günde 1 milyon adet kargo işleme hacmine sahiptir. Bilgisayar destekli dev tasnif teknolojisiyle, saatte 65 bin adet kargo el değmeden ve yüksek hızda ayrıştırmakta ve hasarsız bir şekilde gideceği hatlarda araçlara yüklenmektedir.

24 Saatte Teslimat Garantisi

 

Filosunda kendine ait uçakların yer aldığı tek kargo şirketi olma özelliğine sahip olan MNG Kargo, hava kargo taşımacılığı ile kara taşımacılığını entegre ederek Türkiye'nin tüm şehir merkezlerine 24 saatte teslim garantisi vermektedir.