Ofises Kırtasiye ve Ofis Malzemeleri

Ofises, iş yerinizin tüm sarf malzemesi ihtiyaçlarını temin edebileceğiniz online bir platformdur. Bu platform sayesinde ofis malzemeleri tedariği için sık sık zaman ve personel ayırmak zorunda kalmaz, merkezi bir yapı üzerinden alışveriş yaparak maliyetlerinizi kontrol etmiş olursunuz.

anlasmalar_detay_shellcircle.png

Ofises Kırtasiye ve Ofis Malzemeleri

Uygun Fiyat

 

İhtiyacınız olan ofis malzemelerinin tümünü, Filotim üyelerine özel fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Tek Noktadan Tedarik

 

Kırtasiye, gıda malzemeleri, temizlik ürünleri, teknoloji ve yapı market kategorilerindeki binlerce ürüne tek noktadan ulaşabilirsiniz.

Harcama Kontrolü

 

Şube ya da departmanlarınızın ofis malzemesi harcamaları artık kontrolünüz altında. Bunun için; sadece sipariş oluşturma ya da hem sipariş verip hem de verilen siparişleri onaylayabilme yetkilerine sahip kullanıcılar oluşturmanız yeterli. Kullancılar için sipariş limitleri de tanımlayabilirsiniz.

Size Özel Müşteri Temsilcisi

 

Üyelik işlemleriniz tamamlandıktan sonra size atanacak olan özel müşteri temsilcinizle, her türlü sorunuz ve yardım talebiniz için doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Hatta bir tıkla, müşteri temsilcinizin sizi aramasını talep edebilirsiniz.

Hızlı Teslimat

 

Ofis sarf ürünlerinde 16:00'ya kadar verdiğiniz siparişler ertesi gün teslimat sürecine girer. İstanbul içi siparişler kendi araçlarımızla, İstanbul dışı siparişler ise anlaşmalı kargo şirketleri aracılığıyla gerçekleştirilir.