Shell Akaryakıt Anlaşması

Shell Taşıt Tanıma Sistemi (TTS), şirket araçlarınıza ekipmanlar monte edilerek araçlarınızın Türkiye'nin her köşesindeki Shell istasyonlarından otomatik yakıt almasını sağlar. Filotim üyelerine özel avantajlarla sunulan SHELL TTS ile akaryakıt giderleriniz kontrol altında olur.

anlasmalar_detay_shellcircle.png

Shell Akaryakıt Anlaşması

İndirimli Akaryakıt

 

Shell istasyonlarından yapacağınız akaryakıt alımlarında Filotim üyelerine özel indirim oranından faydalabilirsiniz.

Akaryakıt Tüketiminde Tam Kontrol

 

Şirketinizin hangi aracına, nerede, ne zaman ve ne kadar yakıt alınmış, araçlarınız km. başına ne kadar yakıt harcamış, haftalık olarak Shell Taşıt Tanıma Sistemi sayesinde size rapor edilir.

Faturalama Kolaylığı

 

Yakıt giderlerinin makbuzlarını biriktirmenize ve işlemenize gerek olmadan tek fatura ile giderlerinizi düzenleyebilirsiniz. Anlaşmalı banka hesapları ile otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Ayrıca tüm faturalarınızı kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Shell Akaryakıt Kalitesi

 

Shell'den aldığınız akaryakıt, rafineri çıkışından, aracınızın deposuna girene kadar tüm kademelerde defalarca kalite denetiminden geçirilir.

İstasyon Yaygınlığı

 

İnsanlığın geleceği için sürdürülebilir enerjiye önem veren Shell, bu doğrultuda Ar-Ge çalışmaları gerçekleştirerek teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmakta ve inovatif projelere hayat vermektedir.