Bilgi Almak için Bize Ulaşın

DESTEK HATTI

0850 302 1992

Müşteri Görüşleri

” Yalnızca kargo ve akaryakıt anlaşması ile yıllık giderlerimiz azaldı.

V*** C*** 

” FİLOTİM ile kargo, akaryakıt ve ofis malzemelerinden tasarruf ettik.

İ*** P***

” İşimizi kolaylaştırdılar, inanılmaz bir yükün altından kalkmış olduk. Hem yükümüzü aldılar hem de ekonomimize destek oldular. Firmam adına konuşuyorum: Bu süreçte inanılmaz rahatlık gördüm. Bize çok destek oldular. Bin kere tavsiye ederim! Bu kadar mı sistematik olur? 20 yıllık kaybımın üzüntüsünü yaşıyorum. Şu anda %80 omzumdan yükü almış durumdalar. Daha uzun günlerde beraber çalışmayı ümit ediyorum.

E*** A***

” Lider Grup olarak uzun yıllardır Filotim ile çalışmaktayız. Shell olarak Türkiye’nin her yerinde kolaylıkla ulaşabildiğimiz istasyon dağılımınız ve akaryakıt kalitenizden memnun olduğumuz gibi, Filotim olarak sizlerden almış olduğumuz hizmet, geri bildirim ve şirketimizin çıkarlarını koruyarak bizlere sağlamış olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı Shell & Filotim’e ve özellikle size ayrı ayrı teşekkür ederiz.

A*** G***

” Filotim’in sistemine girdiğimizde aradığımız her şeye rahatlıkla ulaşabilmekteyiz. Sistemden memnun olduğumuzu belirtmek isteriz.

Z*** D***

” Uzun zamandır akaryakıt filo yönetimi sistemi kullanıyoruz fakat; Filotim bu süreçte en hızlı geri dönüş sağlayanı oldu. Çözüm odaklı bir firma, her fırsatta tavsiye ediyorum, edeceğim de.

A*** K***

” Şirketin akaryakıt giderleri için FİLOTİM anlaşmalarından yaralanıyoruz. Hem operasyonel yükümüz hafifledi, hem de tedarik anlaşmalarında daha uygun fiyatlarla çalışıyoruz.

M*** Y***

” Shell kalitesiyle Filotim sayesinde tanışma fırsatımız oldu. Daha cazip iskonto ve hizmet sunduklarını öğrendiğimizde tekliflerini kabul etmek bizim için zor olmadı.

E*** A***

” Shell Filotim Ege bölge sorumlusu bizi ikna etti, denemeye karar verdik. Shell Taşıt Tanıma Sistemine kayıtlı 2 tır 5 kamyon 15 sevkiyat aracımız, 15 tane otomobilimiz, ayrıca yönetimde de 25’e yakın aracımız mevcut. Filotim’e geçtikten sonra, memnun kaldık ve devam ettik. Taşıt Tanıma sistemine geçmek isteyen şirketlere önerim; bir an önce geçsinler. Çünkü: Fiş takibi yapmıyorsunuz, başınız ağrımıyor. Bu nedenle herkese öneriyorum.

B*** Ş***

” Filotim in ön ödemeli paneli kullanım açısından gayet kullanışlı. Yaptığımız ödemeleri, kullanılan yakıt ve dökümlerini gayet rahat takip edebiliyoruz.

S*** E***