Tel: 0850 302 1992
Email: info@filotim.com.tr

Müşteri Görüşleri

AnasayfaMüşteri Görüşleri

Şirketin akaryakıt giderleri için FİLOTİM anlaşmalarından yaralanıyoruz. Hem operasyonel yükümüz hafifledi, hem de tedarik anlaşmalarında daha uygun fiyatlarla çalışıyoruz.

Mehmet Yağız

Tema Teknik Mühendislik
Yalnızca kargo ve akaryakıt anlaşması ile giderlerimiz yılda 20.000 TL azaldı.

Volkan Canay

Ricoh Turkey
FİLOTİM ile kargo, akaryakıt ve ofis malzemelerinden 1 yılda tam 120.000 TL tasarruf ettik.

İbrahim Patar

Pupa Bilişim Hizmetleri
Filotim ile çalışmanın büyük bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum.
Filotim ile tanıştıktan sonra; sevkiyat müdürü olarak, gecenin bir saatinde aracımız yakıt alabildi mi? Bir sorun yaşandı mı? Bunları düşünmek zorunda kalmıyorum. Firma giderlerini yönetmede ve düzgün iletişim konusunda oldukça başarılı ve profesyonel bir ekipleri var. Etik bir ticaret anlayışıyla ilerleyen ve müşteri memnuniyetini maksimumda tutan Filotim ile firmaların tanışmasını ve hizmet almasını gönülden tavsiye ederim.

Sertsan Plastik

Anıl Eroğlu (Sevkiyat Müdürü)
Uzun zamandır akaryakıt filo yönetimi sistemi kullanıyoruz fakat; Filotim bu süreçte en hızlı geri dönüş sağlayanı oldu. Çözüm odaklı bir firma, her fırsatta tavsiye ediyorum, edeceğim de.

Adnan Karahan

Adveta Gıda
İşimizi kolaylaştırdılar, inanılmaz bir yükün altından kalkmış olduk. Hem yükümüzü aldılar hem de ekonomimize destek oldular. Firmam adına konuşuyorum: Bu süreçte inanılmaz rahatlık gördüm. Bize çok destek oldular. Bin kere tavsiye ederim! Bu kadar mı sistematik olur? 20 yıllık kaybımın üzüntüsünü yaşıyorum. Şu anda %80 omzumdan yükü almış durumdalar. Daha uzun günlerde beraber çalışmayı ümit ediyorum.

Engin Aktaş

Öz Ezgi Taşımacılık Gıda Temizlik Ür. San ve Tic.
Shell Filotim Ege bölge sorumlusu bizi ikna etti, denemeye karar verdik. Shell Taşıt Tanıma Sistemine kayıtlı 2 tır 5 kamyon 15 sevkiyat aracımız, 15 tane otomobilimiz, ayrıca yönetimde de 25’e yakın aracımız mevcut. Filotim’e geçtikten sonra, memnun kaldık ve devam ettik. Taşıt Tanıma sistemine geçmek isteyen şirketlere önerim; bir an önce geçsinler. Çünkü: Fiş takibi yapmıyorsunuz, başınız ağrımıyor. Bu nedenle herkese öneriyorum.

Burak Şentürk

Kar Plus İnşaat Malzemeleri SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Filotim in ön ödemeli paneli kullanım açısından gayet kullanışlı. Yaptığımız ödemeleri, kullanılan yakıt ve dökümlerini gayet rahat takip edebiliyoruz.

Soner Erke

Aydın Fatih Bilgi İşlem SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Shell kalitesiyle Filotim sayesinde tanışma fırsatımız oldu. Daha cazip iskonto ve hizmet sunduklarını öğrendiğimizde tekliflerini kabul etmek bizim için zor olmadı.

Ercan Aydın

Miles Ankara Otomotiv Makine San. Ve TİC. LTD. ŞTİ.
Filotim’in sistemine girdiğimizde aradığımız her şeye rahatlıkla ulaşabilmekteyiz. Sistemden memnun olduğumuzu belirtmek isteriz.

Zeynep Doğan

Yusuf Doğan-Doğan Süt
Lider Grup olarak uzun yıllardır Filotim ile çalışmaktayız. Shell olarak Türkiye’nin her yerinde kolaylıkla ulaşabildiğimiz istasyon dağılımınız ve akaryakıt kalitenizden memnun olduğumuz gibi, Filotim olarak sizlerden almış olduğumuz hizmet, geri bildirim ve şirketimizin çıkarlarını koruyarak bizlere sağlamış olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı Shell & Filotim’e ve özellikle size ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Ahmet Güner

Lider Grup LTD. ŞTİ.
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?