Bilgi Almak için Bize Ulaşın

DESTEK HATTI

0850 302 1992

Filotim ile güvenilir şeffaf doğru inovatif akılcı kaliteli yönetim!

Filotim üyelerinin satın alım güçlerine katkı sağlayarak maliyetleri düşürür ve karlılığı arttırır.

Shell Kurumsal HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) Nedir?
Kurumsal HGS ile şirket araçlarınızın HGS geçişlerini Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile yönetin, sonradan ödeme ve online raporlama avantajını yaşayın. Hızlı Geçiş Sistemi (HGS), boğaz köprüleri ve otoyol geçişlerinde, anlaşmalı otoparklarda ödemenin pasif uzaktan okuma teknolojisi kullanılarak gerçekleştirildiği ücretlendirme sistemidir. Sektörde bir ilk olarak PTT ile Shell arasında yapılan iş birliği ile Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri köprü ve otoban geçişlerini Filotim hesabından gerçekleştirerek, takibi kolay, rahat ve cezasız geçiş sağlar. Kurumsal HGS hizmetinde filo araçlarının HGS etiketlerini tek tek takip etmeye gerek kalmadan tüm filo için geçerli olan tek bir fatura üzerinden filonuzun HGS geçişlerini kolaylıkla, etiketlere bakiye yüklemeden ve sonradan ödeme avantajı ile ödeyebilirsiniz.
Shell’den Kurumsal HGS almanın Avantajları
Tüm bu faydalar filo yönetiminde finansal ve operasyonel olarak büyük zaman kazandırır.

Sonradan Ödeme Avantajı

HGS geçişlerinde önden bakiye yüklemeden, mevcut Filotim hesabınızdan size özel vade avantajıyla ödeme yapabilirsiniz. Bu sayede nakit kullanımı daha verimli yönetilebilirsiniz.

Tek Fatura Avantajı

Haftalık geçişlerin tamamı tek faturaya yansıtılır ve anlaşılan vade süresinin sonunda tahsil edilir. Böylece bakiye iade edilmemesi / görüntülenmemesi, bakiye alarmı gibi sorunlarla karşılaşılmaz.

Operasyonel Zaman Tasarrufu

HGS geçişlerinde alt veya üst limit sınırlaması olmadan geçiş yapılabilir. “Otomatik bakiye yükleme” veya “yeni yükleme” emri verilmesi ve HGS etiket bakiyelerinin tek tek takip edilmesi gerekmediğinden zamandan tasarruf sağlar.

Geçiş İhlal Garantisi

PTT ile yapılan anlaşma kapsamında tanımlı plakalar geçiş ihlalinden dolayı cezaya düşmez. Geçişler cezasız olacağından bariyer kapanmaz

KDV Avantajı

Özel izne tabi Kurumsal HGS Faturaları ile tüm HGS geçişleri için ek bir fatura, belge temin etmeye gerek kalmaksızın KDV indirimi alabilirsiniz.

Online Raporlama

HGS geçişleri ve yakıt tüketimleri web portalı sitesi üzerinden entegre olarak raporlanır. Özel otoyollar ve diğer geçiş noktaları ile geçişlerdeki KDV oranları plaka analiz edilebilir.

Kolay Etiket Temini

HGS etiketleri için web portalı üzerinden online talepte bulunulabilirsiniz. Etiket teslimatı başvuranın adresine yapılmaktadır.

Müşteri Hizmetleri Desteği

HGS ile ilgili sorun yaşanması durumunda müşteriler, müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Hızlı Başvuru Formu

Filotim hizmet paketlerini karşılaştırmak için tıklayın

Sıkça Sorulan Sorular