Bilgi Almak için Bize Ulaşın

DESTEK HATTI

0850 302 1992

Filotim ile güvenilir şeffaf doğru inovatif akılcı kaliteli yönetim!

Filotim üyelerinin satın alım güçlerine katkı sağlayarak maliyetleri düşürür ve karlılığı arttırır.

Shell Fuel Save Nedir?

Yeni Shell FuelSave motorunuzu temiz tutup korumaya ve daha verimli bir sürüş sağlamaya yardımcı olan DYNAFLEX teknolojisi ile geliştirildi.

Shell FuelSave 250’den fazla araç ve 3 milyon kilometreden fazla mesafede yapılan kapsamlı testlerin sonucunda geliştirilen, bugüne kadarki en gelişmiş yakıtlarımızdandır. Motor verimliliğini artırmaya yardımcı DYNAFLEX teknolojisiyle, verimlilik için geliştirilmiştir.

Shell FuelSave Diesel

En iyi temizleme performansımız için DYNAFLEX teknolojisiyle güçlendirilen yeni dizel formülümüz, motorunuzun performansının %100’e kadar geri kazanılmasına yardımcı olur. Önceden oluşmuş tortuları temizlemeye yardımcı özelliğiyle motor temizliğinde bugüne kadarki en etkili sonuçları veren yakıtımızdır.

Shell FuelSave Kurşunsuz

Shell FuelSave Kurşunsuz, motorunuzda meydana gelen zararlı tortu oluşumunu %65’e kadar temizleyerek, yeni tortu oluşumunu engellemek için tasarlandı. Emme supapları ve/veya yakıt enjektörleri gibi önemli yakıt sistemi bileşenlerinin, performans kaybına yol açan birikintilerden temizlenmesine ve korunmasına yardımcı olur.

Hızlı Başvuru Formu

Filotim hizmet paketlerini karşılaştırmak için tıklayın

Sıkça Sorulan Sorular