Bilgi Almak için Bize Ulaşın

DESTEK HATTI

0850 302 1992

Filotim ile güvenilir şeffaf doğru inovatif akılcı kaliteli yönetim!

Filotim üyelerinin satın alım güçlerine katkı sağlayarak maliyetleri düşürür ve karlılığı arttırır.

Shell V-Power Nedir?

Shell V-Power yakıtı, aracın motorunun performansını artırmak ve daha temiz çalışmasını sağlamak için Güçlendirilmiş DYNAFLEX teknolojisi ile özel olarak formüle edilmiştir. Bu yakıt, aracın motorundaki kir ve tortuları temizleyen ve aracın motorunun daha verimli çalışmasına yardımcı olan bazı temizleyici katkı maddeleri içerir. Bu sayede, aracın motoru daha az yakıt tüketir ve daha güçlü performans sergiler.

Ayrıca, Shell V-Power yakıtı daha yüksek oktan sayısına sahip olduğu için, aracın motorunun daha yüksek performanslı olmasına yardımcı olur. Bu sayede, araç daha iyi hızlanır ve daha yüksek hızlarda daha rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Shell V-Power yakıtı aracın motoru için koruyucu bir tabaka oluşturur. Bu tabaka, motor parçalarının aşınmasını azaltarak, aracın motor ömrünü uzatır. Bu sayede, araç daha uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanılabilir.

Özetle, Shell V-Power yakıtı, aracın motorunu temizleyerek daha verimli bir şekilde çalışmasına yardımcı olur, daha yüksek performans sergilemesine katkıda bulunur, aracın motorunu korur ve daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Shell V-Power Diesel

En iyi temizleme performansımız için DYNAFLEX teknolojisiyle güçlendirilen yeni dizel formülümüz, motorunuzun performansının %100’e kadar geri kazanılmasına yardımcı olur. Bu sayede daha fazla verimlilik, daha gelişmiş performans elde etmenize yardımcı olur.

Shell V-Power Kurşunsuz

Yeni ve Gelişmiş Shell V-Power Kurşunsuz, kritik motor parçalarında (yakıt enjektörü ve emme subapları) performans kaybına yol açan birikintileri 100%'e kadar temizleyerek, tortuların tekrar oluşumuna karşı korur. Güçlendirilmiş Shell V-Power Kurşunsuz 3 kat daha fazla temizleyici ve koruyucu molekül içerir.

Hızlı Başvuru Formu

Filotim hizmet paketlerini karşılaştırmak için tıklayın

Sıkça Sorulan Sorular