Bilgi Almak için Bize Ulaşın

DESTEK HATTI

0850 302 1992

Filotim ile güvenilir şeffaf doğru inovatif akılcı kaliteli yönetim!

Filotim üyelerinin satın alım güçlerine katkı sağlayarak maliyetleri düşürür ve karlılığı arttırır.

Shell Filo Platform (Araç Takip Sistemi) Nedir?

Shell FiloPlatform araç takip sistemi sektörünün önde gelen firmalarından Mobiliz tarafından özel olarak geliştirilmiş ve kurumsal araç filolarının izlenmesi ve yönetimi için kullanılan bir teknolojidir. Bu sistem, araçların konumunu, hızını, yakıt tüketimini, sürüş davranışlarını ve diğer birçok veriyi takip etmeye ve kaydetmeye olanak tanır. Shell Filo Platform ile müşteriler hem TTS işlemlerini hem de araç takip sistemlerini tek ekrandan yönetebilir. Üstelik TTS ile Shell Filo Platform entegrasyonu sayesinde yakıt alımlarını araç takip sistemi verileri ile eşleşmiş olarak takip edebilirler. Shell FiloPlatform’un, şirketlerin araç filolarını yönetmek ve işletme verimliliğini artırmak için önemli bir araçtır. Maliyet tasarrufu, güvenlik, müşteri memnuniyeti ve performans izleme gibi birçok fayda sağlar. Shell Filo Platform, kurumsal müşterilerine birçok operasyonel fayda sağlamaktadır. Bu faydalar arasında:

Verimlilik Artışı

Shell FiloPlatform’un ile araçların takip edilmesi ve yönetilmesi sayesinde, araçların kullanımı daha verimli hale getirilir. Bu da işletmelerde %10-15 oranında verimlilik artışına neden olur.

Fazla Mesaide Azalma

Shell FiloPlatform’un sayesinde, araçların daha etkili bir şekilde kullanılması ve yönetilmesi sonucunda fazla mesai süreleri %10-15 oranında azalır.

Rölantide Azaltma

Shell FiloPlatform, araçların rölanti sürelerinin azaltılmasını sağlar. Bu da işletmelerde %20-30 oranında yakıt tasarrufu sağlar.

Kat Edilen Mesafede Azalma

Shell FiloPlatform ile araçların daha etkili bir şekilde kullanılması ve yönetilmesi sonucunda, işletmelerde %5-10 oranında kat edilen mesafelerde azalma görülür.

Günde 20-30 Dakika Mesai Tasarrufu

Shell FiloPlatform ile araçların daha etkili bir şekilde yönetilmesi sonucunda, sürücülerin işi tamamlamak için harcadıkları sürelerde %20-30 oranında azalma sağlanır.

Yakıt Tüketiminde %20-25 Azalma

Shell FiloPlatform, araçların daha etkili bir şekilde kullanılmasını ve yönetilmesini sağlayarak, işletmelerde yakıt tüketiminde %20-25 oranında tasarruf sağlar.

Sürüş Verimliliğinde İyileştirme

Shell FiloPlatform, araçların daha verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Bu da işletmelerde %15-20 oranında sürüş verimliliği artışına neden olur

6-8 Aydan Kısa Sürede Yatırım Getirisi

Shell FiloPlatform, kurumsal müşterilerine kısa sürede yatırım getirisi sağlar. İşletmeler, Shell FiloPlatform’a yaptıkları yatırımı 6-8 ay içinde geri kazanabilirler.

TTS ile entegre yönetim

Shell Filo Platform ile hem TTS işlemleri hem de araç takip sistemi tek ekrandan yönetebilir. Üstelik TTS ile Shell Filo Platform entegrasyonu sayesinde yakıt alımlarını araç takip sistemi verileri ile eşleşmiş olarak takip edebilirler.

Hızlı Başvuru Formu

Filotim hizmet paketlerini karşılaştırmak için tıklayın

Sıkça Sorulan Sorular